1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Şile Evden Eve Nakliyat

ŞİLE İLETİŞİM

0216 305 47 77 

0532 159 93 53

 

ŞİLE  evden eve nakliyat ev taşıma işleminin ne kadar zor ve uzun süren bir işlem olduğunu orta yaşlara gelen hemen herkes bilmektedir. Bu nedenle işine uzman olan Uluyol evden eve nakliye şirketimizle tanışmanız ve taşınma gibi bir işlem gerektiğinde hiç yorulmadan bu işlemi sizler için yapabilmekteyiz.

Birçok yerde şubemizin olması ise hem müşterilerimiz ile iletişimimizi hızlandırmakta hem de kaliteli ekibimizi genişletmektedir. Bu şubelerden biri de şile evden eve nakliyat olarak sizlere hizmet vermektedir. Sizlerin bu hizmetten faydalanması için elbette illa şubemize gelmesi gerekmemektedir, bizimle telefon ile de iletişime geçebilirsiniz.

Uygun fiyata bu kadar hizmeti kimse vermez diye düşünmeyin, bizim için kazanılmış bir müşteri aynı zamanda kazanılmış bir dostluktur. Yeni adresinize bizimle ulaşmanızı umut ederiz.

Şile evden eve nakliyat şubesinde sizler için harika bir kadro ile hizmet vermekteyiz. bu hizmet için de en tecrübeli kadromuz bulunmaktadır. Bu nedenle en hızlı bir şekilde yeni evinize ulaşmanızı sağlıyoruz. Özellikle de evinizin taşınması için toplanma ve kolilere yerleşme gibi birçok işi biz sizin için yapıyoruz.

Tüm eşyalarınızı kolilere yerleştirdikten sonra mobilyaları ve dolapları da de monte hale getirerek taşınmak üzere nakliye aracına sağlam bir şekilde yerleştiriyoruz. Bu işlem içinde sizler ile devamlı iç içe olduğumuz için bize sunduğunuz alternatifleri de değerlendirmekteyiz. Şile evden eve nakliyat şubesinde sizin için hazır bulunan uzman ekibimizde aradığınız her şey vardır. Evinizi taşımak istiyorsanız mutlaka öncelikle bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Bizimle görüştükten sonra ise biz sizler için taşınma işlemlerini hızlandırıyoruz. Sizlerin istediği tarihte evinize geliyor ve evinizi öncelikle kolilere yerleştiriyoruz. Bu yerleştirme esnasında ise çok dikkatli ve titiz davranıyoruz. Bu nedenle kolilere yerleşen eşyalarınız hiçbir zarar görmeden yeni evinize taşınmak için nakliyat aracımızda yerini alıyor.

Sizlere en kaliteli hizmeti vermek adına da yeni evinizde eşyalarınızı istediğiniz şekilde yerleştiriyor ve topladığımız gibi yeniden yaymaya sizlere yardımcı oluyoruz. Özelliklede sizler için sorun olan de monte mobilyaların tekrar bir bütün oluşturmasını yapıyoruz. Bu şekilde en güvenli ve kaliteli hizmeti sizlere sunmuş oluyoruz.

Bu kolilere yerleştirme işlemi bittikten sonra da evinizde bulunan mobilyaları sökerek de monte hale getiriyoruz. Ayrıca sizler için bu işlemleri yaparken son derece güvenli ve dikkatli davranıyoruz. Mobilyalarınız isterse yeni isterse eski olsun güvenle sağlam bir şekilde eşyalarınızı yeni evinize taşıyoruz.

Ayrıca eşyalarınız bizimle güvende olduğu için bu süreçte sizlerin meraklanmasına da hiç gerek olmadığını görmeniz gerekmektedir. Bu süreci yaşadıktan sonra ise kaliteli hizmetimizden sizler de çok memnun kalacaksınızdır.

Şile evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Image Profesyonel  taşımacılık anlayışı ile eşyalarınız taşınsın  ne kalbiniz ne de, eşyalarınız kırılmasın...

Ofis Taşımacılığı

ImageOfis taşımacılığı işlemleriniz artık çok daha kolay. Günümüz yeniliklerinden artık yararlanmanın vakti. 

Depolama

ImageKısa veya uzun bir süre için eşyalarınızın bir depoya kaldırılma ihtiyacı doğduğunda, firmamızın depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Ambalajlama

ImageEvden eve nakliyat öncesi yapılacak ambalajlama, nakliye işinin en önemli unsurlarından biridir.