1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Nakliyat Bilgileri

Evden eve nakliyat hakkında tüm sormak istediklerinizi firma yetkilimize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Hakkımızda

Uluyol Evden Eve Türkiye'nin sayılı firmaları arasında yer almaktadır. 

Uluyol Evden Eve Türkiye'de yapılan her türlü evden eve nakliyat işleriniz düzenli güvenli bir şekilde yapılacağına dair size taşıma garantisi vermektedir. Araç ve ekipmanlarımızı günümüz teknolojisine göre sürekli yenilemekteyiz. 

Firmamız günümüz şartlarına uygun bilgili, tecrübeli elamanlar yetiştirerek size en güvenli taşımayı garanti ediyor. Firmamızın personeli sürekli olarak nakliyat, paketleme, ve davranış konusunda eğitimden geçmektedir. Sizlere eni iyi evden eve nakliyat hizmetini sunmak için firmamız son teknolojilerden faydalanmaktadır. Uluyol Evden Eve 5 yıllık tecrübesiyle size hizmet vermektedir. Detaylı referans için buraya tıklayarak bakabilirsiniz. 

Uluyol Evden Eve Nakliyat firması ev-İşyeri-Fabrika-Ofis ve tekstil taşıma konusunda günü şartlarına göre donanmış taşımacılık ve nakliyeciler için örnek kuruluş olmuş bir firmadır. 

Taşıma Esnası Garanti Sigorta kapsamını iyice üzerine basa basa inceleyin. Evden eve nakliye firması olarak tüm sigorta kapsamları araç yolda yanarsa veya devrilirse kapsar, diğer kapsamlar nakliye esnası garanti kırılanlar firmamız tarafından karşılanır. 

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti Eşyanızın daha güvenli ve iyi bir şekilde taşınabilmesi için öncelikle firmanın eksperi tarafından incelenmesi yerinde olur. Eşyaların boyutları, eşyayı alacak araç hacmi ve sayısı, kullanılacak özel ambalaj malzemesi, kullanılacak eleman sayısı, eşyaların alınacağı ve taşınacağı katlar belirlenir, buna göre size bir fiyat teklifi sunulur. 

Bu servis için firmamız hiçbir ücret almamakta olup tamamen ücretsizdir. 

Paketleme Hizmeti, kırtasiye, züccaciye, giysi vs. eşyalarınız paketlenmesidir. Bunu sizlerin yapabileceği gibi makul bir fiyata evden eve nakliyat firması olarak ek elemanlarla bizde yapabiliriz. 

Ambalajlama Hizmeti Mobilyalar, beyaz eşyalar ve koltukların hasar görmemesi için ambalajlamayı titizlikle biz yapıyoruz. Ambalaj malzeme seçimini evden eve nakliyat firması çalışanı ekspertiz arkadaşımızla birlikte kesinleştiririz. Sizin istemiş olduğunuz ambalaj materyallerini kullanırız.

Evden Eve Nakliyat

Image Profesyonel  taşımacılık anlayışı ile eşyalarınız taşınsın  ne kalbiniz ne de, eşyalarınız kırılmasın...

Ofis Taşımacılığı

ImageOfis taşımacılığı işlemleriniz artık çok daha kolay. Günümüz yeniliklerinden artık yararlanmanın vakti. 

Depolama

ImageKısa veya uzun bir süre için eşyalarınızın bir depoya kaldırılma ihtiyacı doğduğunda, firmamızın depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Ambalajlama

ImageEvden eve nakliyat öncesi yapılacak ambalajlama, nakliye işinin en önemli unsurlarından biridir.