1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat

GAZİOSMANPAŞA İLETİŞİM

0212 230 25 05 

0532 159 93 53 

GAZİOSMANPAŞA nüfus yoğunluğu bakımından en kalabalık ilçelerinden birisi olan Gaziosmanpaşa, kapladığı alan bakımından da yüzölçümü en büyük olan ilçelerindendir. Bayrampaşa, Esenler ve Eyüp ilçelerine komşu olan ilçenin kuzey sınırı Karadeniz ile çizilmektedir. Köyden kente göçlerin yoğun yaşandığı dönemlerde, İstanbul'a gelenlerin neredeyse yarısından çoğu bu bölgeyi mesken seçerek yerleşmişlerdir.

Bu nedenle gecekondu bölgesi diye tabir edilen yerleşkelerden bir tanesi olan Gaziosmanpaşa, bugün yapılan kentsel dönüşüm projelerinin odağındaki ilçelerden de bir tanesidir. Pek çok etnik kökenin bir arada yaşadığı ve dönem dönem kamu oyunu oldukça meşgul eden ilçe, eskiye oranla yapılaşmalar daha modern, sosyal alanları ise daha muntazam ve zengin çeşitliliklerdedir.

Bu kadar kalabalık genç nüfusun yaşadığı ilçede doğal olarak taşınma hareketliliği de oldukça yoğun yaşanmaktadır. Akdeniz Nakliyat, ülkemizin diğer şehir ve ilçelerinde olduğu gibi, Gaziosmanpaşa'da da her türlü alanın taşıma ve nakliye işlerini özveri ile gerçekleştirmektedir. Son sistem teknolojiler ile donatılmış, çeşitli boyutlardaki nakliye aracı filosu ile her boyuttaki ve çeşitteki eşyanın taşınmasına yeterli kapasiteye sahiptir.

Çalışma ekibini, işinde uzman ve kabiliyetli elemanlardan seçerek, doğabilecek riskleri en aza indirgemeyi planlayan firma, taşıdığı her eşyayı sigortalayarak, garanti kapsamında taşımaktadır. Bir aksilik sonucu zarar görme ihtimali olan eşyaları sigortalayan firma, böyle bir durumun yaşanması halinde doğacak bütün zararların tazminini yapmaktadır.

Araçlarının kapasitesi, çalışanlarının becerisi ve sunduğu imkanlar ile en çok tercih edilen nakliyat firması olan Akdeniz Nakliyat, Evden eve taşıma hizmetinin yanı sıra, ev taşıma şirketi, ev nakliye şirketi, ofis nakliyat şirketi, şehir içi taşıma firması ve şehirlerarası taşıma şirketi olarak bütün ülkemizde görev yapmaktadır.

Geniş bir hizmet ağı ören firmamız bulunduğunuz şehir neresi olursa olsun size sadece bir telefon kadar uzaklıkta. Ayrıca sadece taşıma değil, özel istekler doğrultusunda, taşınacak alanın derlenip toparlanarak kolilenmesi işlemlerini de bizzat firma olarak yapan Akdeniz nakliyat, verdiği hizmetlerde sınır tanımamaktadır.

Ev nakliyatı ve ofis nakliyatında en iyisi ve en güvenlisi olduğumuzu iddia ediyor, bizimle bir kere mutlaka çalışarak farkımızı fark edin diyoruz.

 

Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Image Profesyonel  taşımacılık anlayışı ile eşyalarınız taşınsın  ne kalbiniz ne de, eşyalarınız kırılmasın...

Ofis Taşımacılığı

ImageOfis taşımacılığı işlemleriniz artık çok daha kolay. Günümüz yeniliklerinden artık yararlanmanın vakti. 

Depolama

ImageKısa veya uzun bir süre için eşyalarınızın bir depoya kaldırılma ihtiyacı doğduğunda, firmamızın depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Ambalajlama

ImageEvden eve nakliyat öncesi yapılacak ambalajlama, nakliye işinin en önemli unsurlarından biridir.